X
  • همیشه در کنار شما
     
    گروه فناوری حافظ فعالیت خود را همیشه در راستای رضایت مشتری انجام داده است.
    بیشتر
فایل های مورد نیاز
گروه فن آوری حافظ با توجه به نیاز مشتریان و تسهیل در امور ، نرم افزار های پرکاربرد را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.

درایور قفل حسابگر

Sentinel Protection Installer  7.6.5

آخرین نسخه درایور قفل حسابگر

دانلود

 

راه انداز قفل

Lock Drv

آخرین نسخه راه انداز قفل

دانلود

 

بستن حساب

بستن حساب

روش صحیح بستن حساب در نرم افزار شایگان سیستم.

دانلود

بیلد 609

بیلد 609

برای دریافت آخرین نسخه بروز رسانی شده نرم افزار شایگان با شماره 09151028984 (واتساپ) در ارتباط باشین.

دانلود

همکاران پشتیبانی
حسام وفادار

مدیر پشتیبانی

آقای منزه

مدیر فنی

خانم رحمانی

پشتیبان

آقای محمدی

پشتیبان

خانم محسنی

پشتیبان

سوالات متداول

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

اصول حسابداری

...

 

فیلم آموزشی شایگان

...

 

سوالات متداول شایگان

...

 
پرسش و پاسخ

از داخل سی دی برنامه فایل CyberSetup را اجرا نموده و مراحل را ادامه دهید تا قسمت انتخاب نوع نصب برنامه، اگر می خواهید نرم افزار را به عنوان سرور یا تک کاربره استفاده نمایید گزینه Single رابه کار ببرید، اگر سیستم به عنوان کاربر یک شبکه است برنامه را به صورت Client نصب نمایید و مراحل را تا قسمت تعیین مسیر ادامه داده و مسیر را در محل دلخواه تعیین نمایید. در صورتی که برنامه را به صورت تک کاربر یا سرور  نصب مینمایید در محل نصب ویندوز نصب نکنید، در قسمت انتخاب نوع SQL Server نوع مورد نظر را انتخاب نموده و مراحل را ادامه دهید تا مراحل نصب ادامه یابد. در صورتی که پیغام اخطار داده شد گزینه Ignore را انتخاب نموده، در قسمت بعد Next  را انتخاب نمایید. پس از نصب این مرحله پیغام مبنی بر Restart شدن سیستم است که گزینه No را انتخاب نمایید و مراحل را با زدن Next  (بعدی) ادامه دهید. در صورت Single انتخاب نمودن برنامه نصب SQL آغاز می شود، پس از پایان این برنامه دوباره بر روی Next کلیک کرده و تیک اضافه شدن میانبر برنامه را زده و دکمه Finish  را بزنید. در انتهای برنامه دکمه ریستارت را Yes بزنید. پس از بالا آمدن سیستم می توانید شرکت ایجاد نمایید و از برنامه استفاده کنید. در صورتی که موقع ایجاد شرکت، خطای امکان ارتباط داد قسمت نام کاربر را sa گذاشته و رمز را 123@123 بزنید و تایید را بزنید دوباره ایجاد را بزنید شرکت باید ایجاد شود.

وارد Control Panel شده و قسمت Region And Language را باز نمایید ، مطابق شکل روبرو، در تب اول قسمت Format را Persian انتخاب کنید ، در تب آخر Administrative دکمه Change System Local را زده و در پیغام دکمه Apply را بزنید ، در پنجره باز شده، Current System Local را Persian نموده و دکمه Ok را بزنید ، در پیغام Restart دکمه Yes را بزنید، کار اتمام یافته است.

منوی Start را باز نموده و روی عکس بالای منوی استارت کلیک نمایید ، در پنجره بازشده، روی گزینه Change User Account Control Setting کلیک نمایید ، در پنجره باز شده Level را به پایین بکشید ، حال دکمه OK را بزنید و سیستم را ریستارت نمایید، پس از بالا آمدن ویندوز برنامه را اجرا کنید.

احتمال دارد برنامه قفل روی سیستم نصب نیست. از داخل Control Panel چک نمایید که برنامه Sentinel Protection Installer 7.6 به بالا نصب باشد. احتمال دارد سرویس های قفل روی ویندوز مشکل داشته باشد، این برنامه را از اینجا دانلود و اجرا کنید مشکل به صورت موقت حل می شود. جهت رفع دائم از روش توضیح داده شده در خطای قفل سخت افزاری هنگام نصب استفاده نمایید. قفل و سی دی برنامه مربوط به یکدیگر نیستند. اگر قفل روی سیستم دیگر باشد باید دیوار امنیتی ویندوز خاموش باشد، اگر آنتی ویروس دیوار آتش دارد باید خاموش شود و در فایل Sntlconfig در قسمت <Access Mode> باید  IPیا نام کامپیوتر وارد شود.

ابتدا سی دی جدید برنامه را داخل سیستم می گذارید، وارد پوشه Add in شده و پوشه LCKDRV را  روی صفحه دسکتاپ کپی نمایید. وارد پوشه شوید اگر ویندوز شما 32بیت است داخل پوشه  SSD بروید و اگر نسخه 64 بیت، وارد پوشه SSDx64 شوید قفل را از سیستم جدا نموده  فایل SSDCleanup را اجرا نمایید. جلوی خط فرمان باز شده، دکمه Y را بزنید و اینتر زده و پیغام داده شده را هم  OK نمایید. پس از اتمام کار این پنجره پیغام  Press a key to continue نمایش داده می شود، با دکمه اینتر این پنجره بسته خواهد شد. سیستم را  ریستارت نمایید پس از بالا آمدن از داخل همان پوشه فایل Setup  را  اجرا نموده و مراحل را ادامه دهید، پیغام (Yes, No) را دکمه Yes را بزنید. پس از اتمام کار مجدد سیستم را  ریستارت نمایید. توجه داشته باشید که  تا انتهای مراحل نصب قفل از سیستم جدا باشد. پس از بالا آمدن سیستم  قفل را به سیستم متصل  کنید. حال با برنامه کار کنید، در صورت  پیغام دادن مجدد با  تیم فنی شرکت تماس حاصل نمایید.

احتمال دارد زمان نصب در برنامه در اواسط نصب دکمه Yes را جهت Restartشدن زده اید وSQL Server نصب نشده است. احتمال دارد روی سیستم SQL Server مربوط به برنامه دیگر نصب باشد که هنگام ایجاد شرکت نام کاربری و رمز SQL Server را از شما می خواهد. در صورتی که SQL Server رمز دارد رمز آن را بزنید، در غیر این صورت نام کاربر را خالی گذاشته و رمز آن را sa وارد نمایید (با حروف کوچک و صفحه کلید روی En باشد). احتمال دارد زمان نصب خطای مبنی بر وجود SQL Server بدهد که شاید از وجود پوشه Microsoft SQL Server باشد، آن پوشه را پاک نمایید.

ابتدا اگر  با Microsoft SQL Server برنامه دیگر ارتباط برقرار نکرد با استفاده از Microsoft SQL Server2005 یا Microsoft SQL Server2008داخل سی دی نصب برنامه را نصب نمایید، اگر هم نیازی به Microsoft SQL Server ندارید و می خواهید از Microsoft SQL Server2000 استفاده کنید Microsoft SQL Server دیگر را پاک نمایید.

در کامپیوتر هایی که از قفل single استفاده می کنند و یا کامپیوتر server در نسخه شبکه: پس از مشاهده این پیغام کادری باز می شود مبنی بر اینکه آیا می خواهید نام و رمز sql server را تغییر دهید. دکمه بله را کلیک کنید و در قسمت نام کاربر sa وارد نموده و رمز ورود را خالی بگذارید. در صورتی که مشکل بر طرف نشد، در کادر فوق نام کاربر و رمز ورود را خالی گذاشته و دکمه تایید را کلیک کنید . در صورتی که مشکل حل نشد ابتدا روی آیکن SQL server  در  systry  ویندوز دوبار کلیک کنید. در پنجره باز شده متن جلوی آیتم  server  را انتخاب نموده و کپی کنید. در پنجره انتخاب شرکت ها روی شرکت مورد نظر یک بار کلیک کنید تا به حالت انتخاب شده در آید. سپس از نوار ابزار بالای فرم، دکمه اصلاح را کلیک کنید . در پنجره باز شده در جعبه متن دوم،  متنی را که کپی کرده بودید  Paste  کنید و دکمه تایید پایین فرم را کلیک کنید.در کامپیوتر های client  در نسخه شبکه  برنامه : در بالای فرم انتخاب شرکت ها آیتم مسیر مشخص کننده مسیر فایل نام شرکت هاست. مطمئن شوید که این مسیر به درستی انتخاب شده باشد. این مسیر باید مسیری بر روی دستگاه server  باشد.

در صورتی که هنگام نصب، خطای SQL داد احتمالا روی سیستم شما برنامه SQL نصب است یا اینکه به صورت کامل پاک نشده است. ابتدا در صورتی که نیازی ندارید آن را پاک نمایید و پوشه Microsoft SQL Server را که در درایو ویندوز موجود است پاک کنید، سپس مجددا اقدام به نصب برنامه نموده و توجه کنید که نیازی به پاک نمودن برنامه نیست.

دی ان ان